Jäsenjärjestöt

Jäsenyhdistykset

Jokainen jäsen kuuluu jäsenyhdistykseen. Jäsenyhdistykset voidaan jakaa paikallisyhdistyksiin ja erityisyhdistyksiin. Paikallisyhdistykset ovat sidottu paikkakuntaan ja eritysiyhdistykset keräävät tietystä teemasta kiinnostuneet jäsenet.

Järjestöt

Svensk Ungdom
Svenska Kvinnoförbundet
Svenska Seniorer i Finland

Erityisyhdistykset

Intresseföreningen för barnfamiljer
Intresseföreningen för finlandssvenska teckenspråkiga
Kristet Samhällsansvar i Finland r.f.
Liberal framtid/Liberaalinen tulevaisuus
Liberalt initiativ
Multicultural Finland
Nätverk för tvåspråkiga i Finland
SFP i Bryssel
Svenska folkpartiets Moderater
Svenska framtidsförbundet r.f
Svenska löntagare r.f

A

Askola

Askola

Näytä yhteyshenkilöt ›
Lind Petra

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid
730

E

Espoo

Espoo

Näytä yhteyshenkilöt ›
Gestrin Christina

Kommunfullmäktige
730

Gästrin Eva-Lena

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Cederlöf Karin

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Puntila Päivi

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Hällström Nina af

Kommunfullmäktige
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Portin Anders

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Lönnqvist Bo

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Wikholm Anders

Bildning, kultur, fritid

Korhonen Anna

Bildning, kultur, fritid

Lundén Rasmus

Bildning, kultur, fritid

Ramm-Schmidt Henrik

Bildning, kultur, fritid

Ahlefelt Anne

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Kreus Harri

Tekniska, miljö

Granberg Fred

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Siivola Nina

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Slotte Ann-Christine

Revision- och centralnämnd

Backman Marita

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Båsk Gustav

Kommunfullmäktige ersättare

RKP Espoo (Kuntajärjestö)

Espoon keskustan paikallisosasto

Espoonlahden paikallisosasto

Matinkylä-Olari paikallisosasto

Pohjois-Espoon paikallisosasto

Suur-Kauklahden paikallisosasto

Suur-Leppävaaran paikallisosasto

Suur-Tapiolan paikallisosasto

Eura

Eura

Kauttua

H

Hanko

Hanko

Näytä yhteyshenkilöt ›
Horn Stephan

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Peltonen Björn

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Lesch-Saarinen Helena

Kommunfullmäktige
730

Söderholm Sture

Kommunfullmäktige

Gustafsson Hannes

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Dannberg Mats

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Bilenberg Mathias

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Rantala Fredrik

Kommunfullmäktige
730

Lindfors Edvard

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Mattsson Christian

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Jeffery Alan

Bildning, kultur, fritid

Ferm Ben

Bildning, kultur, fritid

Heina Janina

Bildning, kultur, fritid
Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Kollin Susanne

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Idman Britta

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Lahtinen Elina

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Niemi Kalle

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Ferm Monica

Revision- och centralnämnd

Koskinen Marie

Revision- och centralnämnd

Nyström-Hansen Mona

Revision- och centralnämnd

Lehmus Christa

Kommunfullmäktige ersättare

Carstens Dick

Kommunfullmäktige ersättare

Malmlund Peter

Kommunfullmäktige ersättare

Wikberg Barbro

Kommunfullmäktige ersättare

Kullberg Tom

Kommunfullmäktige ersättare

Hangon paikallisosasto

Helsingin kaupunki

Helsingin kaupunki

Näytä yhteyshenkilöt ›
Biaudet Eva

Kommunfullmäktige

Månsson Björn

Kommunfullmäktige

Rantala Marcus

Kommunfullmäktige

Borgarsdóttir Sandelin Silja

Kommunfullmäktige

Grotenfelt Nora

Kommunfullmäktige

Finne-Elonen Laura

Kommunfullmäktige ersättare

Tamrakar Byoma

Kommunfullmäktige ersättare

Torvalds Nils

Kommunfullmäktige ersättare

Hassan Ahmed

Kommunfullmäktige ersättare

Pennanen Petrus

Kommunfullmäktige ersättare

Etelä-Helsingin paikallisosasto

Helsingin Keskustan paikallisosasto

Huopalahden seudun paikallisosasto

Itäisen Helsingin paikallisosasto

Kaakkois-Helsingin paikallisosasto

Kronoskatsgardet paikallisosasto

Lounais-Helsingin paikallisosasto

Munkkiseudun paikallisosasto

Pitkänsillan pohjoispuolen paikallisosasto

Pohjois-Helsingin paikallisosasto

Töölön paikallisosasto

Hyvinkää

Hyvinkää

Näytä yhteyshenkilöt ›
Moberg-Jokinen Anna

Kommunfullmäktige ersättare

Hyvinkään paikallisosasto

I

Inkoo

Inkoo

Näytä yhteyshenkilöt ›
Westerholm Kristian

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Lemström Robert

Kommunfullmäktige

Grönholm Patricia

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Öberg Jojje

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Hagman Glenn

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Wide Annika

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid
730

Holmström Annika

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Wickström Henrik

Kommunfullmäktige

Lindholm Annette

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Wessman Patricia

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid
730

Rehnberg Mikael

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Björklöf Eivor

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Träskman Ingrid

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
730

Karlstedt Kaj

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Bergman-Auvinen Marie

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
730
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Åberg Karl

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Elfving Andreas

Kommunfullmäktige
730

Silfverbrand Peter

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Eklund Matti

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Kvarnström Irene

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Selén Helena

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Nylander Margita

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Backman Tom

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Weckström Benjamin

Kommunfullmäktige ersättare

Örnmark Bjarne

Kommunfullmäktige ersättare

McQuade Jessica

Kommunfullmäktige ersättare

Holmbom Gustav

Kommunfullmäktige ersättare

Unnérus Hans-Anders

Kommunfullmäktige ersättare

Hildén Johanna

Kommunfullmäktige ersättare

Inkoon paikallisosasto

J

Jyväskylä

Jyväskylä

Jyväskylän paikallisosasto

Järvenpää

Järvenpää

Järvenpään paikallisosasto

K

Kaarina

Kaarina

Näytä yhteyshenkilöt ›
Gustafsson Åsa

Kommunfullmäktige
730

Laine Juhana

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Häggblom Charlotta

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Sourander Ulf

Tekniska, miljö

Kaarinan paikallisosasto

Karkkila

Karkkila

Kaskinen

Kaskinen

Näytä yhteyshenkilöt ›
Bärnlund Johan

Kommunfullmäktige

Mangs Carl-Gustav

Kommunfullmäktige

Björklund Solveig

Kommunfullmäktige

Högstrand Mirja

Kommunfullmäktige
732

Bonden Miriam

Kommunfullmäktige

Lapveteläinen Sonja

Kommunfullmäktige ersättare

Lundenius Jan-Anders

Kommunfullmäktige ersättare
730

Sundberg Robert

Kommunfullmäktige ersättare

Lehtonen Daniel

Kommunfullmäktige ersättare

Sjöblom Marjo

Kommunfullmäktige ersättare

Kaskisten paikallisosasto

Kauniainen

Kauniainen

Näytä yhteyshenkilöt ›
Nysten Patrick

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Björk Bo-Christer

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Lerche Jessica

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Stenberg Stefan

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Westermarck Susanna

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Löfstedt-Söderholm Gunilla

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Vaenerberg Lotta

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Rehn-Kivi Veronica

Kommunfullmäktige

Johansson Johan

Kommunfullmäktige
730

Limnell Patrik

Kommunfullmäktige

Sederholm Camilla

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Colliander-Nyman Nina

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Hammarberg Johanna

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Saarela Konsta

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Waselius Fredrik

Kommunfullmäktige
730

Bahaeddin Dahham

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Lassenius Emilia

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Rinne Pia

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Tegengren Jens

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Grandell Viktor

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Stolt Sofia

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Lindqvist Christoffer

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Fellman Veronica

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Öhman Magnus

Revision- och centralnämnd

Lamberg-Allardt Christel

Kommunfullmäktige ersättare

Sundell Pia-Lisa

Kommunfullmäktige ersättare

Hammarén Sonja

Kommunfullmäktige ersättare

Karlemo Tom

Kommunfullmäktige ersättare

Francis-Ehnholm Harriet

Kommunfullmäktige ersättare

Uunila Martin

Kommunfullmäktige ersättare

Holmberg Andrae

Kommunfullmäktige ersättare

Kauniaisen paikallisosasto

Kemiönsaari

Kemiönsaari

Näytä yhteyshenkilöt ›
Sjöblom Patrik

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Hakalax Roger

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
730

Salminen Niklas

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid
Tekniska, miljö

Edmark Ghita

Kommunfullmäktige
Social- och hälsovård, grundtrygghet
730

Liljeqvist Wilhelm

Kommunfullmäktige

Drugge Jan

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Holmén Tom

Kommunfullmäktige
Social- och hälsovård, grundtrygghet
Bildning, kultur, fritid

Wendelin Kim

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
Näringsliv, utveckling

Simola Kristian

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Fabritius Helena

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
732

Backas Carita

Kommunfullmäktige
Social- och hälsovård, grundtrygghet
Bildning, kultur, fritid
730

Fredriksson Johan

Kommunfullmäktige
Näringsliv, utveckling
732

Wilson Daniel

Kommunfullmäktige
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Nordell Anders

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Kruglov Alexander

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Laurén Fredrik

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Sund-Grönholm Minna

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Lönnström Yvonne

Bildning, kultur, fritid

Holmen Mikael

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Moberg Jonna

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Holmström Birgitta

Näringsliv, utveckling
Kommunfullmäktige ersättare

Byman Leif

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Kemiönsaaren paikallisosasto

Kerava

Kerava

Näytä yhteyshenkilöt ›
Rahkala-Simberg Mari-Johanna

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Sjöroos Jan-Peter

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Keravan paikallisosasto

Kirkkonummi

Kirkkonummi

Näytä yhteyshenkilöt ›
Aintila Anna

Kommunfullmäktige
730

Gustafsson Stefan

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Hedberg Hans

Kommunfullmäktige

Adlercreutz Anders

Kommunfullmäktige

Kjerin Ulf

Kommunfullmäktige
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Liljequist Kim

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Kajanti Carl-Johan

Kommunfullmäktige
730

Kämpe-Hellenius Jerri

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Männikkö Kim

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Björk Tony

Kommunfullmäktige
730

Valtonen Martin

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Ekberg-Kontula Petra

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Åberg-Hildén Maj

Bildning, kultur, fritid

Lundell Patrik

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Basilier Linda

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Frimodig Josephine

Tekniska, miljö

Snellman Jenny

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Grönqvist Kerstin

Tekniska, miljö

Hagelberg Harriet

Revision- och centralnämnd

Englund Greger

Kommunfullmäktige ersättare

Björkqvist Matilda

Kommunfullmäktige ersättare

Engström Miika

Kommunfullmäktige ersättare

Jensen von Schulmann Kent

Kommunfullmäktige ersättare

Sundelin Peter

Kommunfullmäktige ersättare

Strandell Emil

Kommunfullmäktige ersättare

Mäkinen Jenny

Kommunfullmäktige ersättare

Sillman Niklas

Kommunfullmäktige ersättare

RKP Kirkkonummi (Kuntajärjestö)

Eteläinen-Kirkkonummen paikallisosasto

Kirkkonummen keskustan paikallisosasto

Pohjois-Kirkkonummen paikallisosasto

Kokkola

Kokkola

Näytä yhteyshenkilöt ›
Anderson Stefan

Kommunfullmäktige

Snellman Hans

Kommunfullmäktige

Lukkarinen Margita

Kommunfullmäktige

Timonen Marlén

Kommunfullmäktige

Jakobsson Leif

Kommunfullmäktige ersättare

Brandt Mats

Kommunfullmäktige ersättare

Wikman Camilla

Kommunfullmäktige ersättare

Elfving Jennie

Kommunfullmäktige ersättare

Kokkolan paikallisosasto

Korsnäs

Korsnäs

Näytä yhteyshenkilöt ›
Juthborg Johanna

Kommunfullmäktige

Mitts-Björkblom Sofia

Kommunfullmäktige
732

Sebbas Kim

Kommunfullmäktige

Bjurbäck Jens

Kommunfullmäktige

Wester Håkan

Kommunfullmäktige

Ribacka Camilla

Kommunfullmäktige

Häggdahl Mikael

Kommunfullmäktige

Bernas Sven-Erik

Kommunfullmäktige

Mannfolk Lars-Erik

Kommunfullmäktige

Wester-Bergman Katarina

Kommunfullmäktige
732

Michelsson René

Kommunfullmäktige

Nordmyr Mikael K.A.

Kommunfullmäktige

Åkersten Amanda

Kommunfullmäktige

Häggdahl Camilla

Kommunfullmäktige

Lindström Dan

Kommunfullmäktige

Ramstedt Thomas

Kommunfullmäktige

Rosendahl Dan-Anders

Kommunfullmäktige

Björkqvist Niclas

Kommunfullmäktige
732

Kronqvist Anna-Lena

Kommunfullmäktige

Hodzic Mirza

Kommunfullmäktige ersättare

Franzén Johnny

Kommunfullmäktige ersättare

Östling Tina

Kommunfullmäktige ersättare

Holtlund Ann-Charlotte

Kommunfullmäktige ersättare

Holmqvist Katarina

Kommunfullmäktige ersättare

Holm-Rosbäck Johan

Kommunfullmäktige ersättare

Holmblad Lars Erik

Kommunfullmäktige ersättare

Nguyen Que

Kommunfullmäktige ersättare

Korsnäsin paikallisosasto

Kotka

Kotka

Näytä yhteyshenkilöt ›
Bardy Johan

Kommunfullmäktige

Kotkan seudun paikallisosasto

Kouvola

Kouvola

Pohjois-Kymenlaakson paikallisosasto

Kristiinankaupunki

Kristiinankaupunki

Näytä yhteyshenkilöt ›
Kärr Kaj

Kommunfullmäktige

Taipale Kent

Kommunfullmäktige

Lähteenmäki Stina

Kommunfullmäktige

Lindberg Marja

Kommunfullmäktige
730

Berglund Bengt

Kommunfullmäktige

Patoranta Ida-Helena

Kommunfullmäktige

Grannas Peter

Kommunfullmäktige

Antfolk Henrik

Kommunfullmäktige

Lillmangs Eva

Kommunfullmäktige
730

Söderlund Thomas

Kommunfullmäktige
730

Ingves Mats

Kommunfullmäktige

Hoxell Mikael

Kommunfullmäktige
730

Storhannus Carina

Kommunfullmäktige
732

Ingvesgård Hans

Kommunfullmäktige
732

Ragnäs Patrick

Kommunfullmäktige

Knuts Gun

Kommunfullmäktige ersättare

Englund Tommy

Kommunfullmäktige ersättare

Rönnlund Christer

Kommunfullmäktige ersättare

Forslund Tomas

Kommunfullmäktige ersättare

Buss Bo-Christian

Kommunfullmäktige ersättare

Holmlund Michael

Kommunfullmäktige ersättare

Hällbacka Magnus

Kommunfullmäktige ersättare

Knipström Thomas

Kommunfullmäktige ersättare

Walgren Veronica

Kommunfullmäktige ersättare

Attié Fabien

Kommunfullmäktige ersättare

Kristiinankaupungin kuntajärjestö

Dagsmarkin paikallisosasto

Etelä-Kristiinankaupungin paikallisosasto

Kristiinankaupungin paikallisosasto

Lapväärtin paikallisosasto

RKP Kristiinankaupungin paikallisosasto

Tiukan paikallisosasto

Kruunupyy

Kruunupyy

Näytä yhteyshenkilöt ›
Näse Adam

Kommunfullmäktige

Granholm Ann-Marie

Kommunfullmäktige

Bodbacka Christina

Kommunfullmäktige

Finnila-Lindvall Veronica

Kommunfullmäktige

Dahlvik Sören

Kommunfullmäktige

Åminne Malin

Kommunfullmäktige

Tokou Maria

Kommunfullmäktige

Sandström Hans

Kommunfullmäktige

Ranta Anne-Mie

Kommunfullmäktige

Wistbacka Inger

Kommunfullmäktige

Hagnäs Marika

Kommunfullmäktige

Hongell Susanne

Kommunfullmäktige

Broända Helena

Kommunfullmäktige

Lindgren Hans-Erik

Kommunfullmäktige

Skullbacka Bengt-Johan

Kommunfullmäktige

Svartsjö Peter

Kommunfullmäktige

Björklund Haga Hanna

Kommunfullmäktige

Forsbacka Niclas

Kommunfullmäktige ersättare

Björklund Ann-Marie

Kommunfullmäktige ersättare

Widjeskog Marcus

Kommunfullmäktige ersättare

Bodbacka Tina

Kommunfullmäktige ersättare

Broända Anton

Kommunfullmäktige ersättare

Sandstedt Per-Emil

Kommunfullmäktige ersättare

Öst Harry

Kommunfullmäktige ersättare

Kruunupyyn kuntajärjestö

Alavetelin paikallisosasto

Kruunupyyn paikallisosasto

Teerijärven paikallisosasto

L

Lahti

Lahti

Lahden paikallisosasto

Laihela

Laihela

Lapinjärvi

Lapinjärvi

Näytä yhteyshenkilöt ›
Wallén Göran

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Perttilä Kerstin

Kommunfullmäktige
730

Engård Benny

Kommunfullmäktige
730

Jordas Kim

Kommunfullmäktige

Lill-Smeds Jan-Erik

Kommunfullmäktige

Nygård Jonna

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Antas Oscar

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Wallén Gun

Kommunfullmäktige

Wallén Sebastian

Tekniska, miljö

Hoffström Kalevi

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Silfvast Marina

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Österholm Bjarne

Revision- och centralnämnd

Lustig Sonja

Kommunfullmäktige ersättare

Gustafsson Johan

Kommunfullmäktige ersättare

Lapinjärven paikallisosasto

Larsmo

Larsmo

Näytä yhteyshenkilöt ›
Stenman Carl-Wilhelm

Kommunfullmäktige

Haglund Jan-Ole

Kommunfullmäktige

Nynäs Karita Margaretha

Kommunfullmäktige

Björkskog Anna

Kommunfullmäktige

Sämskar Marléne

Kommunfullmäktige

Fagerhed Jan-Anders

Kommunfullmäktige

Svenfelt Leif

Kommunfullmäktige

Påvall Jessica

Kommunfullmäktige

Boberg Ida

Kommunfullmäktige

Sundqvist Saga

Kommunfullmäktige ersättare

Sundqvist Mats-Helge

Kommunfullmäktige ersättare

Svenlin Markus

Kommunfullmäktige ersättare

Nynäs Johnny

Kommunfullmäktige ersättare

Barkar Katarina

Kommunfullmäktige ersättare

Käldström Rune

Kommunfullmäktige ersättare

Peltola Andreas

Kommunfullmäktige ersättare

Ray Jan

Kommunfullmäktige ersättare

Svarvar Ella

Kommunfullmäktige ersättare

Luodon paikallisosasto

Lohja

Lohja

Näytä yhteyshenkilöt ›
Himmanen Heidi

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Wirtanen Leif

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Sjöblom Susanne

Revision- och centralnämnd

Schulman Max

Kommunfullmäktige ersättare

Lohjan seudun paikallisosasto

Loviisa

Loviisa

Näytä yhteyshenkilöt ›
Hento Miia

Kommunfullmäktige

Karlsson Kim

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Hinttaniemi Jonna

Kommunfullmäktige

Andersson Otto

Kommunfullmäktige

Sjöholm Markus

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd
730

Liljestrand Tom

Kommunfullmäktige
730

Stenman Lotte-Marie

Kommunfullmäktige
730

Björkman-Nysten Nina

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Häggblom Kerstin

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Rosenberg Thomas

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Wide Roger

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Karlsson Mikael

Kommunfullmäktige

Thesslund Stefan

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid
Tekniska, miljö

Alm Agneta

Kommunfullmäktige
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Fabritius Mikaela

Bildning, kultur, fritid

Stenbacka Carina

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Haddas Anders

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Lindfors Leena

Tekniska, miljö

Lindholm Gabi

Tekniska, miljö

Bruce Marina

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Grundström Maria

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Aitokari Mia

Revision- och centralnämnd

Grandell Beatrice

Kommunfullmäktige ersättare

Turku Roger

Kommunfullmäktige ersättare

Grundström Ben

Kommunfullmäktige ersättare

Sederholm Eva

Kommunfullmäktige ersättare

Karlsson Håkan

Kommunfullmäktige ersättare

Söderholm Li-Lo

Kommunfullmäktige ersättare

Baumgartner Pia

Kommunfullmäktige ersättare

Grandell Barbara

Kommunfullmäktige ersättare

Nygård Emil

Kommunfullmäktige ersättare

Van Den Hoek Pieter

Kommunfullmäktige ersättare

Loviisan kuntajärjestö

Liljendal paikallisosasto

Loviisan paikallisosasto

Pernajan paikallisosasto

Ruotsinpyhtään paikallisosasto

M

Maalahti

Maalahti

Näytä yhteyshenkilöt ›
Söderholm Minna

Kommunfullmäktige

Syrén Rolf

Kommunfullmäktige

Norrgård Filip

Kommunfullmäktige

Ekman Silvia

Kommunfullmäktige

Urwäder Peter

Kommunfullmäktige

West Mia

Kommunfullmäktige

West Markus

Kommunfullmäktige

Appel Mikael

Kommunfullmäktige

Tallgren Jan

Kommunfullmäktige

Strandberg Hanna

Kommunfullmäktige

Ståhl Ann-Helene

Kommunfullmäktige

Ollikainen Mikko

Kommunfullmäktige

Björkholm Bernt

Kommunfullmäktige

Svahn Tage

Kommunfullmäktige

Bergqvist Johan

Kommunfullmäktige

Rönnqvist Jonas

Kommunfullmäktige

Åbonde Carl-Olof

Kommunfullmäktige

Bengs-Lattunen Carola

Kommunfullmäktige

Rajala Pentti

Kommunfullmäktige

Knip Håkan

Kommunfullmäktige

Back Emilia

Kommunfullmäktige

Lindh Pär-Gustav

Kommunfullmäktige ersättare

Brolund Lili-Ann

Kommunfullmäktige ersättare

Bjurs Elin

Kommunfullmäktige ersättare

Hemming Heidi

Kommunfullmäktige ersättare

Bäck-Sjökvist Iris

Kommunfullmäktige ersättare

Podbicanin Meatrisa

Kommunfullmäktige ersättare

Back Kim

Kommunfullmäktige ersättare

Koski Sami

Kommunfullmäktige ersättare

Snickars Wilma

Kommunfullmäktige ersättare

Maalahden kuntajärjestö

Bergön paikallisosasto

Maalahden paikallisosasto

Petolahden paikallisosasto

Mustasaari

Mustasaari

Näytä yhteyshenkilöt ›
Salin Ulla-Maj

Kommunfullmäktige

Lithén Carola

Kommunfullmäktige

Bäck Tomas

Kommunfullmäktige

Jansson Kristoffer

Kommunfullmäktige

Westerlund Isak

Kommunfullmäktige

Sund Rolf

Kommunfullmäktige

Thölix Peter

Kommunfullmäktige

Lahti Jussi

Kommunfullmäktige

Fredman Mikael

Kommunfullmäktige

Broman Samuel

Kommunfullmäktige

Gammelgård Lena

Kommunfullmäktige

Berg Tomas

Kommunfullmäktige

Dahl Emma

Kommunfullmäktige

Rosenlöf Charlotta

Kommunfullmäktige

Björkman Patrik

Kommunfullmäktige

Finne Rosmarie

Kommunfullmäktige

Wasberg Alexandra

Kommunfullmäktige

Söderberg Nina

Kommunfullmäktige

Rodas Margareta

Kommunfullmäktige

Forth-Snellman Åsa-Britt

Kommunfullmäktige

Lithén Yngve

Kommunfullmäktige

Nygård Nicklas

Kommunfullmäktige

Burman Alf

Kommunfullmäktige

Back Peter

Kommunfullmäktige

Håkans Johan

Kommunfullmäktige

Asplund Monica

Kommunfullmäktige

Lillas Alice

Kommunfullmäktige

Ahlberg Marlene

Kommunfullmäktige

Beijar Stig

Kommunfullmäktige

Sundman Anita

Kommunfullmäktige

Nedergård Kenth

Kommunfullmäktige

Ingo Christoffer

Kommunfullmäktige

Lithén Per-Henrik

Kommunfullmäktige

Pada Patrik

Kommunfullmäktige

Rönnblom Markus

Kommunfullmäktige ersättare

Sahlsten Peter

Kommunfullmäktige ersättare

Lillhannus Åsa

Kommunfullmäktige ersättare

Fagerholm Ingvar

Kommunfullmäktige ersättare

Grandér Ida

Kommunfullmäktige ersättare

Hildén Ulf

Kommunfullmäktige ersättare

Weckström Kerstin

Kommunfullmäktige ersättare

Granholm Elof

Kommunfullmäktige ersättare

Nyström Niclas

Kommunfullmäktige ersättare

Ekblad Tomas

Kommunfullmäktige ersättare

Åkers Leif

Kommunfullmäktige ersättare

Nybacka Mia

Kommunfullmäktige ersättare

Enlund Lukas

Kommunfullmäktige ersättare

Mara Tobias

Kommunfullmäktige ersättare

Österåker Roy

Kommunfullmäktige ersättare

Virta Karolina

Kommunfullmäktige ersättare

Toivonen Tuomas

Kommunfullmäktige ersättare

Beijar Gun

Kommunfullmäktige ersättare

Liimatainen Sakarias

Kommunfullmäktige ersättare

Kanerva Patrik

Kommunfullmäktige ersättare

Toivio Pia-Maria

Kommunfullmäktige ersättare

Smeds Johanna

Kommunfullmäktige ersättare

Mustasaaren kuntajärjestö

Koivulahden paikallisosasto

Mustasaaren paikallisosasto

Pohjois-Mustasaaren paikallisosasto

Raippaluoto-Björkön paikallisosasto

Sepänkylä-Pasilan paikallisosasto

Sulvan paikallisosasto

Myrskylä

Myrskylä

Näytä yhteyshenkilöt ›
Mårtenson Jesse

Kommunfullmäktige
Kommunfullmäktigegrupps ordförande
730

Lindgren Sten

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Nikkanen Katarina

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Antman Boris

Revision- och centralnämnd

Fabritius Mikaela

Kommunfullmäktige ersättare

Myrskylän paikallisosasto

Mäntsälä

Mäntsälä

Näytä yhteyshenkilöt ›
Warelius Heidi

Kommunfullmäktige ersättare

Mäntsälän paikallisosasto

N

Naantali

Naantali

Näytä yhteyshenkilöt ›
Marjamäki Märta

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Kommunfullmäktige ersättare

Naantalin paikallisosasto

Nurmijärvi

Nurmijärvi

Näytä yhteyshenkilöt ›
Jansson Siv

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Nurmijärvi

Närpiö

Närpiö

Näytä yhteyshenkilöt ›
Svedman Elin

Kommunfullmäktige

Sjöström Roberth

Kommunfullmäktige
730

Jerkku Sven

Kommunfullmäktige
730

Dahlbo Daniel

Kommunfullmäktige

Smith Johanna

Kommunfullmäktige
730

Borg Johanna

Kommunfullmäktige

Wenman Anders

Kommunfullmäktige

Ehlers Laura

Kommunfullmäktige

Sten Johan

Kommunfullmäktige

Strand Linnea

Kommunfullmäktige
730

Högback Kenneth

Kommunfullmäktige
730

Wilson Roy

Kommunfullmäktige

Vikstrand Victoria

Kommunfullmäktige
730

Antfolk Jennifer

Kommunfullmäktige

Perjus Tommy

Kommunfullmäktige
730

Strandberg Sebastian

Kommunfullmäktige

Vikstrand Magnus

Kommunfullmäktige

Åbacka Susanna

Kommunfullmäktige

Sten Nicole

Kommunfullmäktige

Nguyen Nhu Anh

Kommunfullmäktige

Viklund Matts-Erik

Kommunfullmäktige

Arnautovic Emina

Kommunfullmäktige

Norrback Daniel

Kommunfullmäktige

Pellfolk Linda

Kommunfullmäktige
730

Nyqvist-Mannsén Marianne

Kommunfullmäktige
732

Simons Stig

Kommunfullmäktige

Granlund Gun

Kommunfullmäktige
730

Gjäls Göran

Kommunfullmäktige

Le Huyen Ly

Kommunfullmäktige

Svedjebäck Karl-Gustav

Kommunfullmäktige
732

Lindqvist Hans-Erik

Kommunfullmäktige

Guldén Mårten

Kommunfullmäktige

Norrback Anders

Kommunfullmäktige
732

Norrbo Anahit

Kommunfullmäktige ersättare

Åberg Lasse

Kommunfullmäktige ersättare

Stenberg Britta

Kommunfullmäktige ersättare

Nhu Anh Nguyen

730

Österberg Bengt

Kommunfullmäktige ersättare

Hällström Jimmy

Kommunfullmäktige ersättare

Ström Harriet

Kommunfullmäktige ersättare

Bylund Christina

Kommunfullmäktige ersättare

Cehobasic Amer

Kommunfullmäktige ersättare

Storsved Yngve

Kommunfullmäktige ersättare

Sjöstrand Natalia

Kommunfullmäktige ersättare

Eklund-Back Eivor

Kommunfullmäktige ersättare

Basic Amra

Kommunfullmäktige ersättare

Lalic Nejra

Kommunfullmäktige ersättare

Forsén Oskar

Kommunfullmäktige ersättare

Närpiön kuntajärjestö

Närpiön paikallisosasto

Pirttikylän paikallisosasto

Ylimarkun paikallisosasto

O

Oulu

Oulu

Oulun seudun paikallisosasto

P

Parainen

Parainen

Näytä yhteyshenkilöt ›
Bergqvist Sandra

Kommunfullmäktige

Laaksonen Jeanette

Kommunfullmäktige
Social- och hälsovård, grundtrygghet

Friis Christer

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Granberg Gunilla

Kommunfullmäktige

Lundqvist Kurt

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
730

Schwartz Rolf

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Eriksson Jan

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Björk Maj

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Koskinen Regina

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
730

Björkroth Tomas

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd
732

Ekström Kurt

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Åberg Staffan

Kommunfullmäktige
730

Karlsson Kaj-Johan

Kommunfullmäktige
730

Strömborg Daniel

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Wickström Laura

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Silventoinen Erika

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Kurvinen Kyösti

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Axén Tina

Kommunfullmäktige
730

Fredriksson Merja

Kommunfullmäktige
Social- och hälsovård, grundtrygghet
Tekniska, miljö

Engström Sverker

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Kommunfullmäktige ersättare

Granqvist Conny

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Kommunfullmäktige ersättare

Jensén Fredrik

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Kommunfullmäktige ersättare

Sihvonen Fredrika

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Kommunfullmäktige ersättare

Engström Bror

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Stolzmann Marianna

Bildning, kultur, fritid

Möller Rolf

Bildning, kultur, fritid

Andersson Christian

Bildning, kultur, fritid

Lepola Marcus

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Jansén Tomas

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Westerlund-Cook Saija

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Uddström Mirella

Bildning, kultur, fritid

Adolfsson Mi

Bildning, kultur, fritid
Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Fraboni Paola

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Möller Ingrid

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Laurén Marlena

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Eklund-Pelto Marika

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Sabie Florin

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Eriksson Anne

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Andersson Andreas

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Koppe Tom

Revision- och centralnämnd

Svahnström Soili

Revision- och centralnämnd

Rönnholm Mona

Revision- och centralnämnd

Palmroos-Broos Annemo

Revision- och centralnämnd

Kronberg Kasper

Kommunfullmäktige ersättare

Abrahamsson Dick

Kommunfullmäktige ersättare

Sumelius Erik

Kommunfullmäktige ersättare

Länsi-Turunmaan kuntayhdistys

Houtskarin paikallisosasto

Iniön paikallisosasto

Korppoon paikallisosasto

Nauvon paikallisosasto

Paraisen paikallisosasto

Pedersöre

Pedersöre

Näytä yhteyshenkilöt ›
Hjulfors Bernhard

Kommunfullmäktige

Forsblom Greger

Kommunfullmäktige

Dahlin Christian

Kommunfullmäktige

Sandvik Barbro

Kommunfullmäktige

Portin Anders

Kommunfullmäktige

Björklund Tommy

Kommunfullmäktige

Grön Paulina

Kommunfullmäktige

Eriksson Roger

Kommunfullmäktige

Snellman Patrik

Kommunfullmäktige

Vik-Hästbacka Carita

Kommunfullmäktige

Sten Christine

Kommunfullmäktige

Sjöskog Niclas

Kommunfullmäktige

Häggman Roger

Kommunfullmäktige

Roslund-Nordling Camilla

Kommunfullmäktige

Lillqvist Anja

Kommunfullmäktige

Sandbacka Markus

Kommunfullmäktige

Holmäng Johanna

Kommunfullmäktige

Myrevik-Eklund Nina

Kommunfullmäktige

Lasén Joakim

Kommunfullmäktige

Stenmark Tore

Kommunfullmäktige

Högland Ida

Kommunfullmäktige

Östergård Jan-Olof

Kommunfullmäktige ersättare

Isakas Peter

Kommunfullmäktige ersättare

Ekman Stephan

Kommunfullmäktige ersättare

Lindqvist Eva

Kommunfullmäktige ersättare

Björk Niclas

Kommunfullmäktige ersättare

Nyman Franz

Kommunfullmäktige ersättare

Jansson Mikaela

Kommunfullmäktige ersättare

Snårbacka-Gunell Mari

Kommunfullmäktige ersättare

Carlstedt Anders

Kommunfullmäktige ersättare

Norrbacka Henrik

Kommunfullmäktige ersättare

Muukkonen Marina

Kommunfullmäktige ersättare

Bonde Petter

Kommunfullmäktige ersättare

Borgmästars Yvonne

Kommunfullmäktige ersättare

Ingerström Andreas

Kommunfullmäktige ersättare

Lönnbäck Riitta

Kommunfullmäktige ersättare

Kentala Lisa

Kommunfullmäktige ersättare

Löv Jonas

Kommunfullmäktige ersättare

Enqvist Ann-Christine

Kommunfullmäktige ersättare

Svarvar Andreas

Kommunfullmäktige ersättare

Häll Tarja

Kommunfullmäktige ersättare

Sjöskog Lina

Kommunfullmäktige ersättare

Pedersören kuntajärjestö

Pedersören paikallisosasto

Purmon paikallisosasto

Ähtävän paikallisosasto

Pietarsaari

Pietarsaari

Näytä yhteyshenkilöt ›
Nyman Kaj

Kommunfullmäktige

Jungell Ida-Marie

Kommunfullmäktige

Henriksson Anna-Maja

Kommunfullmäktige

Englund Conny

Kommunfullmäktige

Kjellman Marika

Kommunfullmäktige

Tonberg Christer

Kommunfullmäktige

Sjölund Owe

Kommunfullmäktige

Brännbacka-Brunell Brita

Kommunfullmäktige

Holmgård Kenneth

Kommunfullmäktige

Sandlin Anders

Kommunfullmäktige

Haldin Annica

Kommunfullmäktige

Blomqvist Pontus

Kommunfullmäktige

Yli-Pelkola Kim

Kommunfullmäktige

Ekman Viktor

Kommunfullmäktige

Lillqvist Henrik

Kommunfullmäktige

Hemal Hizzatul Alam

Kommunfullmäktige

Brännkärr-Friberg Nina

Kommunfullmäktige

Koivukangas Antti

Kommunfullmäktige

Matinlassi Heidi

Kommunfullmäktige

Boström Peter

Kommunfullmäktige

Storbacka Oskar

Kommunfullmäktige ersättare

Rönn Sixten

Kommunfullmäktige ersättare

Lindén Kiti

Kommunfullmäktige ersättare

Lundström-Björk Kristina

Kommunfullmäktige ersättare

Asplund Daniel

Kommunfullmäktige ersättare

Back Alexandra

Kommunfullmäktige ersättare

Lunabba Maria

Kommunfullmäktige ersättare

Suojoki Marcus

Kommunfullmäktige ersättare

Strömberg Irene

Kommunfullmäktige ersättare

Sandelin Jan-Peter

Kommunfullmäktige ersättare

Grankulla-Häggblom Monica

Kommunfullmäktige ersättare

Wik Henrik

Kommunfullmäktige ersättare

Storholm Stefan

Kommunfullmäktige ersättare

Björn-Lindell Denise

Kommunfullmäktige ersättare

Löfholm Cecilia

Kommunfullmäktige ersättare

Nyberg Erik

Kommunfullmäktige ersättare

Najafi Fatameh

Kommunfullmäktige ersättare

Jansson Isabella

Kommunfullmäktige ersättare

Åminne Cecilia

Kommunfullmäktige ersättare

Stenberg Linn

Kommunfullmäktige ersättare

Pietarsaaren kuntajärjestö

Etelä-Pietarsaaren paikallisosasto

Itä Pietarsaaren paikallisosasto

Länsi Pietarsaaren paikallisosasto

Pietarsaaren keskukstan paikallisosasto

Pori

Pori

Porin paikallisosasto

Pornainen

Pornainen

Porvoo

Porvoo

Porvoon kuntajärjestö

Etelä Porvoon maaseutu ja saaristo

Itä porvoon maalaiskunta

Länsi Porvoon paikallisosasto

Porvoon pohjoiset kylät paikallisosasto

Pukkila

Pukkila

Pyhtää

Pyhtää

Pyhtään paikallisosasto

R

Raasepori

Raasepori

RKP Raasepori (Kuntajärjestö)

Bromarvin paikallisosasto

Karjaan paikallisosasto

Pohjan paikallisosasto

Snappertunan paikallisosasto

Tammisaaren paikallisosasto

Tenholan paikallisosasto

Raisio

Raisio

Näytä yhteyshenkilöt ›
Våg Hans

Kommunfullmäktige

Raision paikallisosasto

S

Salo

Salo

Salo regionen

Sipoo

Sipoo

Näytä yhteyshenkilöt ›
Åkerfelt Tanja

Kommunfullmäktige

Lindqvist Kaj

Kommunfullmäktige

Sundström Thomas

Kommunfullmäktige
Revision- och centralnämnd

Packalén Rune

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Sundbäck Tom

Kommunfullmäktige
730

Röman Micaela

Kommunfullmäktige
730

Andersson Martin

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Kankfelt Tim

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
Revision- och centralnämnd

Oljemark Karl-Erik

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Lindroos Kicka

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Lindqvist Clara

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Juselius Carola

Kommunfullmäktige
730

Högel Caroline

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Engblom Charlotta

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Berg Mari

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Lindgren Hans-Peter

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Moen Arild

Bildning, kultur, fritid

Hällfors Christoffer

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Wikström Mia

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Günsberg-Sandström Laura

Tekniska, miljö
Kommunfullmäktige ersättare

Sandström Stefan

Kommunfullmäktige ersättare

Lindqvist Christer

Kommunfullmäktige ersättare

Weckström Bodil

Kommunfullmäktige ersättare

Grönroos Mikael

Kommunfullmäktige ersättare

Albrecht Kenneth

Kommunfullmäktige ersättare

Gustafsson Henrik

Kommunfullmäktige ersättare

Lindström Jonas

Kommunfullmäktige ersättare

Sällström Simon

Kommunfullmäktige ersättare

Andersson-Lindqvist Marianne

Kommunfullmäktige ersättare

Sipoon paikallisosasto

Siuntio

Siuntio

Näytä yhteyshenkilöt ›
Andersson Laila

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Juntunen Kim

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Dahlqvist Rabbe

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Karell Anders

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Perklén Erik

Kommunfullmäktige
730

Svanfeldt Stefan

Kommunfullmäktige
730
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Ekström Susanne

Kommunfullmäktige
730

Laaksonen Merja

Kommunfullmäktige

Alopaeus Jari

Bildning, kultur, fritid

Haili Riku

Bildning, kultur, fritid

Lemström Anna

Tekniska, miljö

Forsblom Peppe

Revision- och centralnämnd

Nygård Jan-Peter

Revision- och centralnämnd
Kommunfullmäktige ersättare

Saarnilahti Katriina

Kommunfullmäktige ersättare

Flygar Patrik

Kommunfullmäktige ersättare

Östberg Magnus

Kommunfullmäktige ersättare

Lindgren Thomas

Kommunfullmäktige ersättare

Lindholm Madeleine

Kommunfullmäktige ersättare

Flygar Anette

730
Kommunfullmäktige ersättare

Holmberg Johan

Kommunfullmäktige ersättare

Siuntion paikallisosasto

T

Tampere

Tampere

Tampereen paikallisosasto

Turun kaupunki

Turun kaupunki

Näytä yhteyshenkilöt ›
Achrén Ulla

Kommunfullmäktige
730

Wulff Nicke

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö

Vörlund-Wallenius Terhi

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Granroth Veera

Social- och hälsovård, grundtrygghet
Kommunfullmäktige ersättare

Tötterman Anna-Karin

Bildning, kultur, fritid

Blomquist Markus

Bildning, kultur, fritid

Hanski Vesa

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Achrén Cecilia

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Turun paikallisosasto

Tuusula

Tuusula

Näytä yhteyshenkilöt ›
Avellan Monica Wilhelmina

Kommunfullmäktige

Tuusulan paikallisosasto

U

Uusikaarlepyy

Uusikaarlepyy

Näytä yhteyshenkilöt ›
Hellsten Jean

Kommunfullmäktige

Karf Johannes

Kommunfullmäktige

Wik Tobias

Kommunfullmäktige

Hedman Sofia

Kommunfullmäktige

Peltorinne-Cederström Pauliina

Kommunfullmäktige

Jansson Bengt

Kommunfullmäktige

Lindén Kenneth

Kommunfullmäktige

Frostdahl Steven

Kommunfullmäktige

Forsbacka Sabina

Kommunfullmäktige

Möller Elin

Kommunfullmäktige

Blomqvist Robert

Kommunfullmäktige

Lindgrén Marléne

Kommunfullmäktige

Frostdahl-Blomqvist Siw

Kommunfullmäktige

Nylund Kenneth

Kommunfullmäktige

Nyholm Steve

Kommunfullmäktige

Fors Anders

Kommunfullmäktige

Häger Carita

Kommunfullmäktige

Strang Frej

Kommunfullmäktige

Hagman Richard

Kommunfullmäktige

Björkman Roy

Kommunfullmäktige

Lindvall Mikael

Kommunfullmäktige

Pott Henrik

Kommunfullmäktige

Eriksson Robin

Kommunfullmäktige ersättare

Bjarnadóttir Unnur

Kommunfullmäktige ersättare

Phan An Tuan

Kommunfullmäktige ersättare

Rahmoun Rasha

Kommunfullmäktige ersättare

Kruhliak Yuliia

Kommunfullmäktige ersättare

Eklund Karita

Kommunfullmäktige ersättare

Övergaard Anna

Kommunfullmäktige ersättare

Vesterqvist Gunilla

Kommunfullmäktige ersättare

Wiklund Jessica

Kommunfullmäktige ersättare

Sundholm André

Kommunfullmäktige ersättare

Braskén Håkan

Kommunfullmäktige ersättare

Bergström Greger

Kommunfullmäktige ersättare

Backlund Fredrik

Kommunfullmäktige ersättare

Löija Aurora

Kommunfullmäktige ersättare

Uusikaarlepyyn kuntajärjestö

Jepuan paikallisosasto

Munsalan paikallisosasto

Pensalan paikallisosasto

Uusikaarlepyyn keskukstan paikallisosasto

Uusikaarlepyyn maalaiskunnan paikallisosasto

Uusikaupunki

Uusikaupunki

Uusikaupungin paikallisosasto

V

Vaasa

Vaasa

Näytä yhteyshenkilöt ›
Strömsholm Eva-Maria

Kommunfullmäktige

Villanen Frans

Kommunfullmäktige

Granfors Ulla

Kommunfullmäktige

Frantz Hans

Kommunfullmäktige

Strand Joakim

Kommunfullmäktige

Rodén Sonja

Kommunfullmäktige

Somppi Sari

Kommunfullmäktige

Mahdi Ramieza

Kommunfullmäktige

Ångerman Johan

Kommunfullmäktige

Norrgård Martin

Kommunfullmäktige
730

Sirén-Aura Monica

Kommunfullmäktige

Salovaara-Kero Anne

Kommunfullmäktige

Kloo Barbro

Kommunfullmäktige

Ahlnäs Anna-Lena

Kommunfullmäktige

Blomfeldt Ragnvald

Kommunfullmäktige

Nilsson-Väre Marit

Kommunfullmäktige

Linman Madelene

Kommunfullmäktige ersättare

Stolpe Josefin

Kommunfullmäktige ersättare

Högström Sandra

Kommunfullmäktige ersättare

Koskela Calle

Kommunfullmäktige ersättare

Lehtonen Johanna

Kommunfullmäktige ersättare

Henriksson Elisabeth

Kommunfullmäktige ersättare

Bonn Jan Peter

Kommunfullmäktige ersättare

Englund Anders

Kommunfullmäktige ersättare

Kauppinen Johanna

Kommunfullmäktige ersättare

Svartsjö Heidi

Kommunfullmäktige ersättare

Ehnström Patrik

Kommunfullmäktige ersättare

Wilson Johannes

Kommunfullmäktige ersättare

Skytte Mathias

Kommunfullmäktige ersättare

Rosenblad Lars

Kommunfullmäktige ersättare

Boucht-Lindeman Helena

Kommunfullmäktige ersättare

Åkerman Kim

Kommunfullmäktige ersättare

Vaasan kuntajärjestö

Gerby-Västervikin paikallisosasto

Huutoniemien seudun paikallisosasto

Itä-Vaasan paikallisosasto

Korkeamäki-Sunnanvikin paikallisosasto

Palosaari-Vikinga paikallisosasto

Sundomin paikallisosasto

Vaasan keskustan paikallisosasto

Vetokannas-Kotirannan paikallisosasto

Vantaa

Vantaa

Näytä yhteyshenkilöt ›
Åstrand Stefan

Kommunfullmäktige
Tekniska, miljö
Kommunfullmäktigegrupps ordförande

Karlsson Patrik

Kommunfullmäktige

Rehnström Kristian

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Holmberg-Soto Hanna

Bildning, kultur, fritid
Kommunfullmäktige ersättare

Hilpinen Sanni

Bildning, kultur, fritid

Sieviläinen Marianne

Tekniska, miljö

RKP Vantaa (Kuntajärjestö)

Itä-Vantaan paikallisosasto

Keski-Vantaan paikallisosasto

Länsi-Vantaan paikallisosasto

Martinlaakson paikallisosasto

Vihti

Vihti

Näytä yhteyshenkilöt ›
Seppälä Heidi

Kommunfullmäktige
Bildning, kultur, fritid

Bergstén Fredrik

Kommunfullmäktige ersättare

Vihti-Karkkilan paikallisosasto

Vöyri

Vöyri

Näytä yhteyshenkilöt ›
Ståhlberg Ben-Johan

Kommunfullmäktige

Heir Kjell

Kommunfullmäktige

Antus Jens

Kommunfullmäktige

Gunnar Viola

Kommunfullmäktige

Ek Patrik

Kommunfullmäktige

Lang Christian

Kommunfullmäktige

Bengts Fredrik

Kommunfullmäktige

Bergman Ove

Kommunfullmäktige

Westerlund Göran

Kommunfullmäktige

Ohlis Karita

Kommunfullmäktige

Norrgård Peter

Kommunfullmäktige

Krooks Anna-Lena

Kommunfullmäktige

Engström Kjell

Kommunfullmäktige

Backman Göran

Kommunfullmäktige

Lindqvist Madelene

Kommunfullmäktige

Ohlis Victor

Kommunfullmäktige

Jåfs Rune

Kommunfullmäktige

Bertills Anna

Kommunfullmäktige

Mattus Rasmus

Kommunfullmäktige

Backull Ann-Britt

Kommunfullmäktige

Staffas Joni

Kommunfullmäktige

Ihamäki Elina

Kommunfullmäktige

Bystedt Rainer

Kommunfullmäktige

Backlund Terese

Kommunfullmäktige

Nikkari-Östman Leena

Kommunfullmäktige

Sippus Leif

Kommunfullmäktige

Eklund Karl

Kommunfullmäktige

Gammelgård Jonny

Kommunfullmäktige ersättare

Ström Heidi

Kommunfullmäktige ersättare

Kullas Micaela

Kommunfullmäktige ersättare

Småros Fredrik

Kommunfullmäktige ersättare

Hannus Sigfrid

Kommunfullmäktige ersättare

Sunabacka Julia

Kommunfullmäktige ersättare

Heikkilä Johan

Kommunfullmäktige ersättare

Holmström Uno

Kommunfullmäktige ersättare

Hirviniemi Jenna

Kommunfullmäktige ersättare

Maksamaan paikallisosasto

Oravaisen paikallisosasto

Vöyrin paikallisosasto